Главни одбор

Град Београд
Председник Београд Милан Кркобабић
1 Вождовац Гроздана Банац
2 Вождовац Бранислав Матијас
3 Врачар Слободан Ребић
4 Врачар Ранка Вучковић
5 Звездара Славољуб Николић
6 Звездара Ђуро Перић
7 Звездара  
8 Звездара Профир Ранчић
9 Земун Миливој Станић
10 Земун Борисав Ковачевић
11 Земун Живорад Пурар
12 Нови Београд Ацo Петровић
13 Нови Београд Драган Ђурђевић
14 Нови Београд Мира Петровић
15 Нови Београд Јелица Божовић
16 Нови Београд Владан Ђукић
17 Нови Београд  
18 Нови Београд Симеон Станисављевић
19 Нови Београд Милорад Божовић
20 Палилула Даница Ристић
21 Раковица Јован Славујевић
22 Раковица Мира Јовановић
23 Савски Венац Миодраг Прибиловић
24 Стари Град  
25 Стари Град Василије Белобрковић
26 Чукарица Милутин Милинковић
27 Чукарица Владимир Јестратијевић
28 Чукарица Милорад Грдинић
29 Барајево Мирјана Ђорђевић
30 Гроцка Данило Пиљевић
31 Гроцка Жељко Пиљевић
32 Лазаревац  
33 Лазаревац Дарко Божић
34 Лазаревац Вера Пауновић
35 Младеновац Биљана Дамњановић
36 Сопот Биљана Илић
37 Обреновац Здравко Радосављевић
38 Сурчин Милан Барвалац
Покрајински одбор Војводине
39 Нови Сад Мирослав Шпановић
Војводина – Северно бачки округ
40 Суботица Марко Марић
41 Суботица Ана Марјанушић
42 Бачка Топола Радивој Билић
43 Мали Иђош Дејан Шољага
Војводина – Средње банатски округ
44 Зрењанин Славко Шућуровић
45 Нови Бечеј Стеван Ђуричин
46 Нова Црња Драгољуб Узбрдов
47 Нова Црња Весна Терзин
48 Житиште Ирена Ристић
49 Сечањ Гуран Зубац
Војводина – Северно банатски округ
50 Кикинда Новица Анђелковић
51 Кањижа  
52 Сента Михаљ Манга
53 Ада Јован Драгин
54 Чока Јован Мутуц
55 Нови Кнежевац  
Војводина – Јужно банатски округ
56 Панчево Милан Станојковић
57 Панчево Владимир Ђурица
58 Пландиште Горан Микулић
59 Опово Миливоје Стегић
60 Ковачица Драго Форгић
61 Ковин Радомир Ђоковић
62 Алибунар Данило Ћирић
63 Вршац Миле Кнежевић
64 Вршац  
65 Бела Црква  
Војводина – Западно бачки округ
66 Сомбор Јасмина Еремић
67 Сомбор Горан Брачуљ
68 Апатин Урош Стојчић
69 Оџаци  
70 Кула Љуба Бабић
Војводина – Јужно бачки округ
71 Нови Сад Тихомир Николић
72 Нови Сад Нада Марковић
73 Нови Сад Душан Шпановић
74 Нови Сад Момо Чолаковић
75 Нови Сад Драгана Даниловић
76 Нови Сад Наташа Мидић
76 Србобран Драгутин Нићин
77 Бач Станко Кондић
78 Бечеј Андреја Санковић
79 Врбас Данило Мараш
80 Врбас  
81 Бачка Паланка Прим др Борислав Јовић
82 Бачки Петровац  
83 Жабаљ Милица Виславски
84 Тител Душан Милић
85 Темерин Мирко Зорић
86 Беочин Стеван Ивановић
87 Сремски Карловци Данка Миљевић
88 Сремски Карловци Јелисавета Вељковић
Војводина – Сремски округ
89 Сремска Митровица Мирко Драгојловић
90 Шид Никола Видић
91 Шид Цвјетко Ракић
92 Инђија Љубиша Раденовић
93 Ириг Зоран Митић
94 Рума Крум Васев
95 Стара Пазова Зденко Гашић
96 Пећинци Јован Ћирић
Мачвански округ
97 Шабац Стеван Матић
98 Шабац Милена Ћорилић
99 Шабац Живанка Гмитрић
100 Богатић Драгољуб Јосиповић
101 Лозница Драган Михаиловић
102 Лозница Драгић Младеновић
103 Владимирци Милован Исаиловић
104 Коцељева Лазар Марковић
105 Мали Зворник  
106 Крупањ  
107 Љубовија  
Колубарски округ
108 Ваљево Добросав Јанковић
109 Ваљево Милана Нинковић
110 Ваљево Велимир Арсеновић
111 Осечина  
112 Уб Милета Миливојевић
113 Лајковац  
114 Мионица Милорад Томић
115 Љиг Милосав Тадић
Подунавски округ
116 Смедерево Стојан Босић
117 Смедерево Бранислав Дробњаковић
118 Смедеревска Паланка Живан Миловић
119 Велика Плана Периша Бојић
Браничевски округ
120 Пожаревац Драган Радовановић
121 Пожаревац Драган Станојевић
122 Пожаревац Богољуб Јовановић
123 Костолац Мирослава Филиповић
124 Велико Градиште Зоран Николић
125 Голубац Слободан Живановић
126 Мало Црниће  
127 Жабари  
128 Петровац на Млави Слободан Рајић
129 Петровац на Млави Александар Драгуљевић
130 Кучево Кузман Јеремић
131 Жагубица Петар Пауновић
Шумадијски округ
132 Крагујевац Ратко Томашевић
133 Крагујевац Даница Љујић
134 Крагујевац  
135 Аранђеловац Душан Пешић
135 Аранђеловац Милена Пешић
136 Топола Живота Јовановић
137 Рача Радомир Миловановић
138 Баточина Драган Тодоровић
139 Кнић Милован Радојевић
140 Лапово  Петар Златковић
Поморавски округ
141 Јагодина Ненад Милошевић
142 Ћуприја Славко Цветковић
143 Ћуприја Драгослав Ђукановић
144 Параћин Зоран Дреноваковић
145 Свилајнац Радиша Алексић
146 Деспотовац Момчило Вуксановић
147 Деспотовац Борива Станисављевић
148 Рековац Радославка Радовановић
Борски округ
149 Бор Зоран Миладиновић
150 Мајданпек Слободанка Коцић
151 Кладово Синиша Стаменковић
152 Неготин Славољуб Николић
153 Неготин  
Зајечарски округ
154 Бољевац Звонко Марковић
155 Књажевац Радомир Вељковић
156 Зајечар Душан Панић
157 Зајечар Загорка Петрукић Бојовић
158 Сокобања Иван Никодијевић
Златиборски округ
159 Ужице Јелена Радовић
  Ужице Милун Јовановић
160 Ужице Сретен Селаковић
  Севојно Жарко Вукотић
161 Бајина Башта Милорад Мандић
162 Косјерић Јовица Марковић
163 Пожега Др Тихомир Марјановић
164 Чајетина Славко Пантовић
165 Ариље Велибор Стојадиновић
166 Прибој Новко Пријовић
167 Прибој  
168 Нова Варош Ратомир Ђајић
169 Пријепоље Љубиша Васојевић
  Пријепоље Мирко Остојић
170 Сјеница Радојица Трипковић
Моравички округ
171 Чачак Драгана Јовановић
172 Чачак Ило Михајловски
173 Горњи Милановац Станимир Лазаревић
174 Горњи Милановац  
175 Лучани Чедомир Протић
  Лучани Драгиша Николић
176 Ивањица Борко Нешковић
Рашки округ
177 Краљево  
178 Краљево др Никола Крпић
179 Краљево  
180 Краљево  
181 Краљево Живорад Дражовић
182 Врњачка Бања Јасна Пајић
183 Рашка Милан Покимица
184 Нови Пазар Азра Хамидовић
185 Нови Пазар Милорад Пајовић
186 Тутин Ахмед Ахмо Бачевац
Расински округ
187 Крушевац Радивоје Јовановић
188 Крушевац Владимир Петровић
189 Крушевац  
190 Варварин Дојчин Илић
191 Трстеник Миливоје Ерчевић
  Трстеник Лела Миљковић
192 Ћићевац Живомир Мијатовић
193 Александровац Жељко Славковић
194 Брус Радољуб Ђурковић
Нишавски округ
195 Ниш Милорад Стошић
196 Ниш Сандра Милијић
197 Ниш Славољуб Савић
198 Ниш Бранко Шљивар
199 Ниш Мирјана Лапајне
200 Ниш Драган Карличић
201 Ниш Златко Шемић
202 Ниш Бошко Џомбић
  Ниш Др Данијела Милошевић
203 Нишка Бања Стеван Крстић
204 Алексинац Славољуб Денић
205 Алексинац  
206 Сврљиг Миленко Петровић
207 Мерошина Драган Словић
208 Ражањ Александар Михајловић
209 Дољевац Томислав Митровић
210 Гаџин Хан Миле Младеновић
Топлички округ
211 Прокупље Небојша Ристић
  Прокупље Русмир Секулић
212 Блаце Верица Шелмић
213 Блаце  
214 Куршумлија Милоје Веселиновић
215 Житорађа Живко Николић
Пиротски округ
216 Пирот Николић Димитрије
  Пирот Милован Вељковић
217 Бела Паланка Слободан Ђорђевић
218 Бабушница Милунка Вељковић
219 Димитровград Томислав Василов
220 Димитровград  
Јабланички округ
221 Лесковац Слободан Величковић
222 Лесковац  
223 Лесковац  
224 Лесковац Зоран Димитријевић
225 Бојник Драгомир Николић
226 Лебане Слободан Љ. Јанковић
227 Медвеђа Миладин Шарац
228 Власотинце Предраг Рашић
  Власотинце Бобан Митровић
229 Црна Трава Ранђел Николић
Пчињски округ
230 Врање Градимир Јовановић
231 Врање Марина Ђорђевић
  Врање Драган Михајловић
  Врањска бања Добривоје Станковић
232 Владичин Хан  
233 Сурдулица Иван Вовк
234 Босилеград Гоне Григоров
235 Трговиште Добривоје Тасић
236 Бујановац Живота Матић
237 Бујановац  
238 Прешево Др Бранислав Манасијевић
Косовско – Митровачки округ
239 Косовска Митровица  
240 Зубин Поток Вељко Божовић
241 Липљан Драгиша Стојановић
242 Лепосавић Мирослав Јаснић
243 Звечан Милорад Радивојевић
244 Грачаница Чедомир Максимовић
245 Грачаница  
246 Прилужје Цветко Томић
247 Ново Брдо – Гњилане Петар Васић
248 Штрпце Добривоје Младеновић
249 Ораховац – Велика Хоча Срђан Столић
250 Призрен  
251 СО Гора Зећир Зурали
252 Ранилуг Ненад Ђорђевић
253 Клокот Маја Симић
254 Партеш Јасмина Васић
255 Липљан Драгиша Стојановић
  Косово поље Славиша Ускоковић

 

Чланови сталног састава Главног одбора, изабрани на четвртој редовној изборној Скупштини Партије уједињених пензионера Србије
     
1 Вождовац Бранислав Матијас
2 Врачар Ранка Вучковић
3 Чукарица Миодраг Грдинић
4 Земун Живорад Пурар
5 Нови Београд Симеон Станисављевић
6 Нови Београд Милорад Божовић
7 Нови Београд Јелица Божовић
8 Нови Београд Драган Ђурђевић
9 Раковица Јован Славујевић
10 Гроцка Жељко Пиљевић
11 Лазаревац Вера Пауновић
12 Стари Град Василије Белобрковић
13 Суботица Горан Брачуљ
14 Нови Сад Нада Марковић
15 Нови Сад Душан Шпановић
16 Нови Сад Наташа Мидић
17 Нови Сад Драгана Даниловић
18 Нова Црња Весна Терзин
19 Шид Цвјетко Ракић
20 Суботица Ана Марјанушић
21 Шабац Живанка Гмитрић
22 Лозница Драган Михаиловић
23 Ваљево Велимир Арсеновић
24 Крагујевац Даница Љујић
25 Аранђеловац Милена Пешић
26 Ћуприја Драгослав Ђукановић
27 Деспотовац Борива Станисављевић
28 Смедерево Бранислав Дробњаковић
29 Пожаревац Богољуб Јовановић
30 Петровац на Млави Александар Драгуљевић
31 Кладово Синиша Стаменковић
32 Зајечар Загорка Петрукић Бојовић
33 Ужице Милун Јовановић
34 Пријепоље Мирко Остојић
35 Чачак Драгана Јовановић
36 Лучани Драгиша Николић
37 Крушевац Владимир Петровић
38 Трстеник Лела Миљковић
39 Ниш Данијела Милошевић
40 Ниш Славољуб Савић
41 Ниш Бранко Шљивар
42 Прокупље Русимир Секулић
43 Пирот Милован Вељковић
44 Лесковац Зоран Димитријевић
45 Власотинце Бобан Митровић
46 Врање Драган Михајловић
47 Врање Марина Ђорђевић
48 Нови Пазар Милорад Пајовић
49 Краљево Живорад Дражовић
50 Ново брдо Милорад Милошевић

Подели на Фејсбуку

Facebook Share

Tweet

Google Buzz