Главни одбор

Град Београд
Председник Београд Милан Кркобабић
1 Вождовац Гроздана Банац
2 Вождовац Александар Михајловић
3 Врачар Слободан Ребић
4 Врачар Ранка Вучковић
5 Звездара Славољуб Николић
6 Звездара Ђуро Перић
7 Звездара Миодраг Шмецлеровић
8 Звездара Профир Ранчић
9 Земун Миливој Станић
10 Земун Борисав Ковачевић
11 Земун Живорад Пурар
12 Нови Београд Ацo Петровић
13 Нови Београд Константин Арсеновић
14 Нови Београд Мира Петровић
15 Нови Београд Јелица Божовић
16 Нови Београд Владан Ђукић
17 Нови Београд Рајко Јарић
18 Нови Београд Симеон Станисављевић
19 Нови Београд Боривоје Гајић
20 Палилула Даница Ристић
21 Палилула Ранко Опачић
22 Раковица Раде Новаковић
23 Савски Венац Миодраг Прибиловић
24 Стари Град Петар Марков
25 Стари Град Василије Белобрковић
26 Чукарица Милутин Милинковић
27 Чукарица Владимир Јестратијевић
28 Чукарица Велизар Карић
29 Барајево Радивоје Давидовић
30 Гроцка Данило Пиљевић
31 Гроцка Будимир Несторовић
32 Лазаревац Богољуб Вишњић
33 Лазаревац Дарко Божић
34 Лазаревац Вера Пауновић
35 Младеновац Петар Ивантић
36 Сопот Биљана Илић
37 Обреновац Здравко Радосављевић
38 Сурчин Гвозден Ђурђевић
Покрајински одбор Војводине
39 Нови Сад Мирослав Шпановић
Војводина – Северно бачки округ
40 Суботица Марко Марић
41 Суботица Горан Брачуљ
42 Бачка Топола Радивој Билић
43 Мали Иђош Дејан Шољага
Војводина – Средње банатски округ
44 Зрењанин Славко Шућуровић
45 Нови Бечеј Милорад Ђокић
46 Нова Црња Драгољуб Узбрдов
47 Нова Црња Весна Терзин
48 Житиште Ирена Ристић
49 Сечањ Душан Шаренац
Војводина – Северно банатски округ
50 Кикинда Неђо Кеча
51 Кањижа
52 Сента Михаљ Манга
53 Ада Шандор Тот
54 Чока Јован Мутуц
55 Нови Кнежевац
Војводина – Јужно банатски округ
56 Панчево Ненад Шалетић
57 Панчево Богољуб Ђурица
58 Пландиште Горан Микулић
59 Опово Драго Терзић
60 Ковачица Војислав Бранковић
61 Ковин Василије Малајмаре
62 Алибунар Данило Ћирић
63 Вршац Мирко Ђурковић
64 Вршац Драгољуб Аћимовић
65 Бела Црква Верољуб Русован
Војводина – Западно бачки округ
66 Сомбор Јасмина Еремић
67 Сомбор Ђорђе Грујић
68 Апатин Урош Стојчић
69 Оџаци Слободан Поповић
70 Кула Сретен Ковачевић
Војводина – Јужно бачки округ
71 Нови Сад Тихомир Николић
72 Нови Сад Славко Радић
73 Нови Сад Милена Жарковић
74 Нови Сад Момо Чолаковић
75 Нови Сад Милан Кораћ
76 Србобран Радомир Филиповић
77 Бач Станко Кондић
78 Бечеј Милица Гобелић
79 Врбас Данило Мараш
80 Врбас Иванка Дакић
81 Бачка Паланка Прим др Борислав Јовић
82 Бачки Петровац Јан Чинчурак
83 Жабаљ Милица Виславски
84 Тител Војо Митрић
85 Темерин Мирко Зорић
86 Беочин Стеван Ивановић
87 Сремски Карловци Данка Миљевић
88 Сремски Карловци Јелисавета Вељковић
Војводина – Сремски округ
89 Сремска Митровица Бошко Николић
90 Шид Никола Видић
91 Шид Цвјетко Ракић
92 Инђија Љубиша Раденовић
93 Ириг Ђорђе Пејић
94 Рума Крум Васев
95 Стара Пазова Зденко Гашић
96 Пећинци Јован Ћирић
Мачвански округ
97 Шабац Стеван Матић
98 Шабац Милена Ћорилић
99 Шабац Живанка Гмитрић
100 Богатић Иван Лолић
101 Лозница др Никола Сремчевић
102 Лозница Драгић Младеновић
103 Владимирци Милован Исаиловић
104 Коцељева Сретен Радосављевић
105 Мали Зворник Војин Владић
106 Крупањ Бора Пантелић
107 Љубовија Драгољуб Јаковљевић
Колубарски округ
108 Ваљево Добросав Јанковић
109 Ваљево Милана Нинковић
110 Ваљево Светислав Петровић
111 Осечина Живорад Бојчић
112 Уб Никола Лукић
113 Лајковац Светозар Павловић
114 Мионица Милорад Томић
115 Љиг Милорад Цветковић
Подунавски округ
116 Смедерево Стојан Босић
117 Смедерево Васа Бојчић
118 Смедеревска Паланка Живан Миловић
119 Велика Плана Периша Бојић
Браничевски округ
120 Пожаревац Момир Пејановић
121 Пожаревац Драган Станојевић
122 Пожаревац Божидар Радојковић
123 Костолац Љубиша Вучетић
124 Велико Градиште Зоран Николић
125 Голубац Слободан Живановић
126 Мало Црниће Милорад Страхиновић
127 Жабари Зорица Вулић
128 Петровац на Млави Слободан Рајић
129 Петровац на Млави Раде Трујић
130 Кучево Кузман Јеремић
131 Жагубица Стојан Ђорђевић
Шумадијски округ
132 Крагујевац Ратко Томашевић
133 Крагујевац Светислав Тоскић
134 Крагујевац Јелена Живковић
135 Аранђеловац Јован Делић
136 Топола Живота Јовановић
137 Рача Радомир Миловановић
138 Баточина Драган Тодоровић
139 Кнић Милован Радојевић
140 Лапово
Поморавски округ
141 Јагодина Радован Јовановић
142 Ћуприја Славко Цветковић
143 Ћуприја Драгослав Ђукановић
144 Параћин Зоран Дреноваковић
145 Свилајнац Радиша Алексић
146 Деспотовац Момчило Вуксановић
147 Деспотовац Борива Станисављевић
148 Рековац Миодраг Недељковић
Борски округ
149 Бор Мирослав Бачиловић
150 Мајданпек Милорад Атанасковић
151 Кладово Синиша Стаменковић
152 Неготин Славољуб Николић
153 Неготин Верица Чарапић
Зајечарски округ
154 Бољевац Звонко Марковић
155 Књажевац Радомир Вељковић
156 Зајечар Душан Панић
157 Зајечар Живојин Маринковић
158 Сокобања Слободанка Никодијевић
Златиборски округ
159 Ужице Радмила Ћирковић
160 Ужице Сретен Селаковић
161 Бајина Башта Милорад Мандић
162 Косјерић Јовица Марковић
163 Пожега Др Тихомир Марјановић
164 Чајетина Милија Јездимировић
165 Ариље Драгутин Николић
166 Прибој Миливоје Перуничић
167 Прибој Радован Ровчанин
168 Нова Варош Милан Ђајић
169 Пријепоље Љубиша Васојевић
170 Сјеница Радојица Трипковић
Моравички округ
171 Чачак Миладин Ристановић
172 Чачак Ило Михајловски
173 Горњи Милановац Миленко Малетковић
174 Горњи Милановац Милан Васић
175 Лучани Чедомир Протић
176 Ивањица Ратко Каралић
Рашки округ
177 Краљево Томислав Бабић
178 Краљево др Никола Крпић
179 Краљево Тимотије Николић
180 Краљево Милана Шпоња
181 Краљево Живорад Дражовић
182 Врњачка Бања Миломир Перовић
183 Рашка Милан Покимица
184 Нови Пазар Азра Хамидовић
185 Нови Пазар Милорад Пајовић
186 Тутин Ахмед Ахмо Бачевац
Расински округ
187 Крушевац Радивоје Јовановић
188 Крушевац Милован Милошевић
189 Крушевац Госпава Беговић
190 Варварин Дојчин Илић
191 Трстеник Миливоје Ерчевић
192 Ћићевац Живомир Мијатовић
193 Александровац Жељко Славковић
194 Брус Радољуб Ђурковић
Нишавски округ
195 Ниш Милорад Стошић
196 Ниш Слободан Ристић
197 Ниш Мирољуб Станковић
198 Ниш Александра Матић
199 Ниш Мирјана Лапајне
200 Ниш Драган Карличић
201 Ниш Златко Шемић
202 Ниш Добривоје Љујић
203 Нишка Бања Вукосав Митић
204 Алексинац Славољуб Денић
205 Алексинац Ана Поповић
206 Сврљиг Миленко Петровић
207 Мерошина Миодраг Јевтић
208 Ражањ Александар Михајловић
209 Дољевац Видосав Перић
210 Гаџин Хан Миле Младеновић
Топлички округ
211 Прокупље Милован Вучићевић
212 Блаце Милован Судимац
213 Блаце Десимир Ђорђевић
214 Куршумлија Владимир Јаковљевић
215 Житорађа Живко Николић
Пиротски округ
216 Пирот Николић Димитрије
217 Бела Паланка Слободан Ђорђевић
218 Бабушница Милунка Вељковић
219 Димитровград Томислав Василов
220 Димитровград Божана Давитков
Јабланички округ
221 Лесковац Слободан Величковић
222 Лесковац Братислав Здравковић
223 Лесковац Јован Јовановић
224 Лесковац Зоран Димитријевић
225 Бојник Драгомир Николић
226 Лебане Слободан Љ. Јанковић
227 Медвеђа Миладин Шарац
228 Власотинце Предраг Рашић
229 Црна Трава Ранђел Николић
Пчињски округ
230 Врање Градимир Јовановић
231 Врање Сунчица Младеновић
232 Владичин Хан Никола Ивановић
233 Сурдулица Станко Арсић
234 Босилеград Гоне Григоров
235 Трговиште Јовица Цветковић
236 Бујановац Живота Матић
237 Бујановац Владимир Крстић
238 Прешево Ваџид Јусуфи
Косовско – Митровачки округ
239 Косовска Митровица Драгојло Јеремић
240 Зубин Поток Вељко Божовић
241 Липљан Драгиша Стојановић
242 Лепосавић Мирослав Јаснић
243 Звечан Петар Радовановић
244 Грачаница Чедомир Максимовић
245 Грачаница Драгомир Живић
246 Прилужје Цветко Томић
247 Ново Брдо – Гњилане Петар Васић
248 Штрпце Добривоје Младеновић
249 Ораховац - Велика Хоча Срђан Столић
250 Призрен Дејан Симић
251 СО Гора Фикрет Мисини
252 Ранилуг Ненад Ђорђевић
253 Клокот Божидар Симић
254 Партеш Милан Димић
255 Липљан Драгиша Стојановић

 

Чланови сталног састава Главног одбора, изабрани на трећој редовној изборној Скупштини Партије уједињених пензионера Србије
1 Нови Београд Јелица Божовић
2 Нови Београд Рајко Јарић
3 Чукарица Велизар Карић
4 Вождовац Александар Михајловић
5 Врачар Ранка Вучковић
6 Звездара Миодраг Шмелцеровић
7 Палилула Ранко Опачић
8 Земун Живорад Пурар
9 Раковица Раде Новаковић
10 Гроцка Будимир Несторовић
11 Лазаревац Дарко Божић
12 Стари Град Василије Белобрковић
13 Суботица Горан Брачуљ
14 Сомбор Ђорђе Грујић
15 Нови Сад Славко Радић
16 Врбас Иванка Дакић
17 Нова Црња Весна Терзин
18 Вршац Драгољуб Аћимовић
19 Панчево Богољуб Ђурица
20 Шид Цвјетко Ракић
21 Шабац Живанка Гмитрић
22 Лозница Драгић Младеновић
23 Ваљево Светислав Петровић
24 Смедерево Васа Бојчић
25 Пожаревац Божидар Радојковић
26 Петровац Раде Трујић
27 Прибој Миливоје Перуничић
28 Ужице Сретен Селаковић
29 Чачак Ило Михајловски
30 Горњи Милановац Милан Васић
31 Крагујевац Светислав Тоскић
32 Крагујевац Јелена Живковић
33 Деспотовац Борива Станисављевић
34 Ћуприја Драгослав Ђукановић
35 Краљево Никола Крпић
36 Краљево Милана Шпоња
37 Крушевац Милован Милошевић
38 Крушевац Госпава Беговић
39 Неготин Верица Чарапић
40 Зајечар Живојин Маринковић
41 Ниш Слободан Ристић
42 Ниш Александра Матић
43 Алексинац Ана Поповић
44 Димитровград Божана Давитков
45 Блаце Десимир Ђорђевић
46 Лесковац Зоран Димитријевић
47 Лесковац Братислав Здравковић
48 Врање Сунчица Младеновић
49 Бујановац Владимир Крстић
50 Лапље Село Драгомир Живић
51 Краљево Живорад Дражовић
52 Нови Пазар Милорад Пајовић
53 Нови Београд Боривоје Гајић
54 Нови Београд Симеон Станисављевић

Подели на Фејсбуку

Facebook Share

Tweet

Google Buzz